Voorjaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Claudia Broeren

Anja Heeren

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB voorjaarscompetitie 2019.

Klik op de betreffende speelklasse voor het programma, uitslagen en standen.

Rico 1: Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 1e klasse - Afdeling 1

  • Rian Evers ©  
  • Ria Rijsdijk 
  • Alex de Groot 
  • Ellis van Haperen  
  • Jeannine Tummers  

Rico 2: Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 3e klasse - Afdeling 5

  • Marion Konings © 
  • Adje Nouws 
  • Anja van de Kar 
  • Carla de Regt 

Rico 3: Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 4e klasse - Afdeling 2

  • Annie Gommers © 
  • Dimph Monden 
  • Jeanne Nooren 
  • Anny Voet 
  • Jolanda Mateijsen 

Rico 1: Dames dubbel 17+ Dinsdag Ochtend (CBR-OBR-WBR) 3e klasse - Afdeling 4

  • Miranca Evers © 
  • Jamaica Vermunt 
  • Carla Vermunt 
  • Anita Tummers 
  • Mary Jaspers 

Woensdag

Rico 1: Dames 35+ Donderdag Ochtend 3e klasse - Afdeling 2 

  • Anja Heeren © 
  • Regine Halters 
  • Claudia Broeren 
  • Jolanda Linders  
  • Miranda van de Broek 
  • Mirjan van Oorschot 

Rico 2: Dames 35+ Donderdag Ochtend 3e klasse - Afdeling 1

  • Nelleke Lazeroms de Jong ©
  • Dina Vermunt 
  • Claudia van Dijk 
  • Marina Arnouts 

Rico 1: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond 4e klasse - Afdeling 11

  • Anja Peemen-Buurstede ©
  • Sylvia Verlaar 
  • Diana van Gastel 
  • Claudia de Bont 
  • Sylvia Roozen 
  • Danielle Ros 

Rico 2: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond 4e klasse - Afdeling 16 

  • Diana Valentijn ©   
  • Angelique Wagtmans   
  • Ien Pas   
  • Patricia Verstraaten 
  • Diana Martens 

Rico 3: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond 4e klasse - Afdeling 16

  • Bianca de Jong © 
  • Conny Jongmans 
  • Annelies Oomen 
  • Elly Reij   
  • Sonja Feskens   
  • Colinda Smits   

Rico 1: 8&9-competitie Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 21

  • Norbert Martens © 
  • Thijs Stevens 
  • Theo Nooren 
  • Roger Zijlstra 
  • Toon Lazeroms 

Rico 1Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) 2e klasse - Afdeling 7

  • Jan Mathijssen © 
  • Leo van de Broek 
  • Jack Hoppenbrouwers 
  • Tonny Schrauwen 
  • Huib van lent 

Rico 1: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 7

  • Roos Mekes © 
  • Kim Jaspers 
  • Joyce Jaspers 
  • Yannick van Dijken
  • Leon Evers 
  • Martin Luijks 

Rico 1: Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 31

  • Kees Gommers © 
  • Annie Gommers 
  • Jos Gommers 
  • Hannie van de Sande 
  • Ine Struys 
  • Jan Boomaerts 

Rico 1: Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 6

  • Jack Buurstede © 
  • Corne Suijkerbuijk 
  • Jeroen Smal 
  • John Oomen 
  • Ad van Oorschot 
  • Martin Maurer 
  • kees van hoeckel 

Rico 2: Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 16

  • Ronald Halters © 
  • John Schrauwen 
  • Rob van de Broek 
  • Sander Clarijs 
  • Corne Arnouts 
  • Peter de Koning 
  • Ad Meijs 

Rico 3: Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 14

  • Arjan de Jong © 
  • Cretien Rokx 
  • Norbert Mateijsen 
  • Gertjan Jongmans 
  • Marius Nouws 
  • Corry Broeren 

Rico 1: Heren dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 4

  • Pim van Ginneken © 
  • Marcel Reij 
  • John Linders 
  • Jos Evers 
  • John van Endhoven 
  • Frank Claassens 

Rico 2: Heren dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 7

  • Hans Roks © 
  • Din Jaspers 
  • Bert Jan Vermunt 
  • Ruud Schoonen 
  • Ad Rijsdijk  
  • Corne van Rijckevorsel  

Rico 1: Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) 2e klasse - Afdeling 7

  • Theun Lauwen © 
  • Jack Wagtmans 
  • Ivo Tummers 
  • Jeroen Valentijn 
  • Joost Wagtmans  

Rico 2: Heren 35+ * Zaterdag (CBR-OBR-WBR) 2e klasse - Afdeling 6

  • Danny van Elteren © 
  • Corné Verstraaten 
  • Robert Bal 
  • Bart Nouws 
  • Anton de Bont 

Rico 1: Heren 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 17

  • Anthony van Hoeckel © 
  • Glenn Vianen 
  • Nick Brouwer 
  • Ricky van de Veeken 
  • Stan van Ginneken 
  • Jael Buurstede 
  • Joey Evers 

Rico 1: Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 10

  • Marieta Venhorst © 
  • Annemieke Venhorst 
  • Corien Rokx  
  • Francien Verpaalen- Kools  
  • Cretien Rokx 
  • Niels Ros 
  • Ruud Verpaalen 

Rico 1: Dames 17+ * Zaterdag 3e klasse - Afdeling 14

  • Carola van Beek ©  
  • Melissa Arnouts 
  • Shirley Sprenkels  
  • Maxime Snepvangers  
  • Anne Goossens 
  • Maartje Goossens  
  • Lindsey Adan - de Klerk  

Rico 1: Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 19

  • Jori Konings © 
  • Jorg Bal 
  • Anouk de Bont 
  • Anouk van Ooijen 

Rico 1: Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 17

  • Luuk van de Luijtgaarden 
  • Nick van de Luijtgaarden 
  • Jim van Vlimmeren 
  • Quinten van Gastel  
  • Dani Heijnen  

Rico 1: Gemengd Zondag 7e klasse - Afdeling 15

  • Anja Peemen-Buurstede © 
  • Cor Leijs 
  • Sylvia Roozen 
  • Thijs Stevens 
  • Nelleke Lazeroms de Jong
  • Toon Lazeroms
  • Claudia van Dijk 
  • Roger Zijlstra 

Rico 1: Heren 35+ Zondag 2e klasse - Afdeling 5

  • Richard Boeren © 
  • Henk Hermans  
  • Koen Lauwen 
  • Jef de Kroon 

Rico 1: Heren Zondag 3e klasse - Afdeling 10

  • Richard Konings © 
  • Thijs Segeren 
  • Erwin Vroljk 
  • Bart van Nassau 
  • Ruud Jacobs 

Rico 1: Dames Zondag 2e klasse - Afdeling 11

  • Esmee Linders © 
  • Anouk Linders 
  • Nicole Lauwen
  • Nicole Mateijsen 
  • Saskia Kemps 
  • Joyce Jaspers 

Rico 2: Dames Zondag 4e klasse - Afdeling 25

  • Elisa Oomen © 
  • Chrissy Dirven 
  • Joijce van Ooijen 
  • Amber de Jong 

Rico 1: Gemengd 35+ Zondag 3e klasse - Afdeling 6

  • Miranca Evers © 
  • Norbert Martens 
  • Diana Martens 
  • Jos Evers 
  • Marina Arnouts 
  • Corne Arnouts 
  • Jack Hoppenbrouwers 
  • Nel van de Maagdenberg 
  • Jolanda Linders  
  • John Linders 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

06-30770288

T.V. Rico secretariaat

Vijverstraat 37/a
4711GM SINT WILLEBRORD