Voorjaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB voorjaarscompetitie.

Klik op de betreffende speelklasse voor het programma, uitslagen en standen.

 

Dinsdag

Rico 1         2e klasse

  • Miranca Evers: Captain
  • Marina Arnouts
  • Dina Vermunt
  • Jamaica Vermunt
  • Anja Peemen

Rico 2        2e klasse

  • Annie Gommers: Captain
  • Jeanne Nooren
  • Dimph Monden
  • Anny Voet
  • Jolanda Mateijsen

Donderdag

Rico 1       4e klasse

  • Anja Peemen: Captain
  • Claudia de Bont
  • Sylvia Verlaar-Martens
  • Diana van Gastel
  • Danielle Ros
  • Nelleke Lazeroms

Rico 2        4e klasse

  • Anja Heeren: Captain
  • Mirjan van Oorschot-Broeren
  • Miranda van de Broek
  • Claudia Broeren
  • Jolanda Linders
  • Regine Halters

Rico 3     5e klasse

  • Diana Valentijn: Captain
  • Ien Pas
  • Patricia Verstraaten
  • Diana Martens
  • Angelique Wagtmans-Broos

Rico 4       5e klasse

  • Bianca de Jong: Captain
  • Annalies Vergouwen
  • Elly Reij
  • Angela de Bruijn

Vrijdag middag

Rico 1      2e klasse

  • Nel van den Maagdenberg: Captain
  • Leo van den Broek
  • Cees Lauwen
  • Anja v.d. Kar
  • Jac Hoppenbrouwers
  • Carla de Regt
  • Jolanda Mateijsen

Rico 1     3e klasse

  • Peter de Koning: Captain
  • Jac Voet
  • John Schrauwen
  • Ad Meys
  • Kees van den Broek
  • Ronald Halters
  • Tony Schrauwen

Vrijdag avond

Rico 1     2e klasse

  • Justin Buurstede: Captain
  • Ruud van de Lindeloof
  • Jacky Kemps
  • Mike van Dorst

Rico 2     3e klasse

  • Teun van Beek: captain
  • Reggy Halters
  • Mark Nouws
  • Jeffrey Vermunt
  • Dennis Vissenberg

Rico 1      2e klasse

  • Rob Monden: Captain
  • Mart van Ginneken
  • Robert Ros
  • Hans Koenen
  • Mark Monden
  • Koen Lauwen
  • Toon Lauwen

Rico 2    3e klasse

  • Norbert Mateijsen: Captain
  • Arjan de Jong
  • Marius Nouws
  • John Oomen
  • Chretien Rockx
  • Corrie Broeren

Rico 1     

  • Anouk Linders: Captain
  • Esmee Linders
  • Nicole Monden
  • Nicole Mateijsen
  • Amy Monden

Rico 2     4e klasse

  • Eva Vos: Captain
  • Nanon Dekkers
  • Nathaly Diequez-van Steen
  • Luna Sophie Claassens
  • Sophie Taks
  • Anne Oostvogels

Rico 1    4e klasse

  • Leon Evers: Captain
  • Martin Luijks
  • Ellis Boeij
  • Roos Mekes
  • Thijs Frederiks
  • Kim Jaspers
  • Martijn van Beek

Rico 1     3e klasse

  • Kees Gommers: Captain
  • Jos Gommers
  • Anny Gommers-Kuystermans
  • Hanny v.d. Sande
  • Ine Struys

Rico 2     

  • Adje Nouws-Naalden: Captain
  • Marius Nouws
  • Cretien Rokx
  • Corien Rokx
  • Norbert Mateijsen
  • Jolanda Mateijsen-Heeren

Zaterdag

Rico 1     3e klasse 50+

  • Pim van Ginneken: Captain
  • Jos Evers
  • John Linders
  • John van Endhoven
  • Marcel Reij
  • Norbert Martens

Rico 1    3e klasse

  • Hans Roks: Captain
  • Din Jaspers
  • Ad Rijsdijk
  • Ruud Schoonen
  • Bertjan Vermunt
  • Corne van Rijckevorsel

Rico 1  4e klasse  4HE-2HD

  • Glenn Vianen: Captain
  • Anthony van Hoeckel
  • Stan van Ginneken
  • Ricky van der Veeken
  • Jael Buurstede
  • Nick Brouwer
  • Joey Evers

Rico 1   3e klasse  2HE-3HD

  • Danny van Elteren: Captain
  • Robert Bal
  • Corne Verstraaten
  • Anton de Bont
  • Bart Nouws
  • Corne Evers

Rico 1      4DD

  • Rian Evers: Captain
  • Ria Rijsdijk-van Hasselt
  • Ellis van Haperen
  • Jeannine Tummers-Koks
  • Anja van de Kar
  • Alexandra de Groot

Rico 1   4e klasse 2DE-3DD

  • Carola van Beek: Captain
  • Melissa Arnouts
  • Marielle Blom
  • Maxime Snepvangers
  • Nicole Snijders
  • Shirley Sprenkels
  • Nicole van Steen
  • Lindsey Adan-de Klerk

Rico 1   2e klasse 

  • Marieta Venhorst: Captain
  • Francien Verpaalen
  • Corien Rockx
  • Annemieke Venhorst
  • Cretien Rockx
  • Arnold Ros
  • Niels Ros

ZONDAG

Rico 1    3e klasse

  • Miranca Evers: Captain
  • Jos Evers
  • Jolanda Linders
  • John Linders
  • Koen Lauwen
  • Corne Arnouts
  • Marina Arnouts
  • Norbert Martens
  • Diana Martens
  • Corne Verstraaten
  • Patricia Verstraaten

Rico 2     3e klasse

  • John Oomen: Captain
  • Annalies Oomen-Vergouwen
  • Anton de Bont
  • Claudia de Bont
  • Marcel Reij
  • Elly Reij
  • Arjan de Jong
  • Bianca de Jong

Rico 1  Jongens 13 t/m 17 jaar  2e klasse

  • Jorg Bal: Captain
  • Jori Konings
  • Stijn Houtepen
  • Jarne Pinxteren

Rood 2

  • Rens de Jong
  • Liz de Bruijn
  • Simon Wagtmans
  • Isabeau van Steen
  • Mila Heijnen

Oranje 1

  • Jens van de Heijden
  • Tess Broeren
  • Lars Verpaalen
  • Miljan Helsdingen
  • Ise Monden

Oranje 2

  • Gwen Ossenblok
  • Milano Wesselborg
  • Ruben de Bruijn
  • Mika Heeren
  • Kimberley Rokx

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 165 726 800

T.V. Rico secretariaat

Irenestraat 35
4711 CA SINT WILLEBRORD