Voorjaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Claudia Broeren

Anja Heeren

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB voorjaarscompetitie 2019.

Klik op de betreffende speelklasse voor het programma, uitslagen en standen.

Dinsdag

Rico 1: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 1e  klasse afdeling 1

  • Rian Evers ©
  • Ria Rijsdijk
  • Alexandra de Groot
  • Ellis van Haperen
  • Jeannine Tummers
  • Anja van der Kar

Rico 2: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 2e klasse afdeling 22

  • Annie Gommers ©
  • Dimph Monden
  • Jeanne Nooren
  • Anny Voet
  • Jolanda Mateijsen

Rico 3: Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 3e klasse afdeling 2

  • Miranca Evers ©
  • Jamaica Vermunt
  • Anja Buurstede
  • Dina Vermunt
  • Marina Arnouts
  • Nelleke Lazeroms

Donderdag

Rico 1: Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond 4e klasse afdeling 7

  • Anja Peemen-Buurstede ©
  • Sylvia Verlaar
  • Diana van Gastel
  • Claudia de Bont
  • Sylvia Roozen
  • Danielle Ros

Rico 2: Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond 4e klasse afdeling 7

  • Anja Heeren ©
  • Regine Halters
  • Claudia Broeren
  • Jolanda Linders 
  • Miranda van de Broek
  • Mirjan van Oorschot

Rico 3: Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond 5e klasse afdeling 10

  • Diana Valentijn ©
  • Angelique Wagtmans  
  • Ien Pas
  • Patricia Verstraaten
  • Diana Martens

Rico 4: Dames Dubbel 17+ Donderdag Avond 5e klasse afdeling 4

  • Bianca de Jong ©
  • Conny Konings
  • Annelies Oomen
  • Elly Reij
  • Sonja Feskens
  • Anne-Marije Lauwen

Vrijdag

Rico 1: Gemengd Dubbel 50+ Vrijdag Middag 1e klasse afdeling 2

  • Jack Hoppenbrouwers ©
  • Anja van de Kar
  • Carla de Regt
  • Nel van den Maagdenberg
  • Jolanda Mateijsen
  • Jan Mathijssen
  • Leo van de Broek
  • Norbert Mateijsen

Rico 1: Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 13

  • Kees Gommers ©
  • Jos Gommers
  • Jan Boomaerts
  • Ine Struys
  • Hannie van de Sande
  • Annie Gommers

Rico 1: Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse afdeling 8

  • Jack Buurstede ©
  • Jeroen Smal
  • Ad van Oorschot
  • Martin Maurer
  • Cor Leijs

Rico 2: Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse afdeling 7

  • Ronald Halters ©
  • John Schrauwen
  • Rob van de Broek
  • Sander Clarijs
  • Corne Arnouts
  • Peter de Koning
  • Ad Meijs
  • Jac Voet

Rico 3: Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse afdeling 17

  • Norbert Mateijsen ©
  • Arjan de Jong 
  • Chrétien Rokx
  • John Oomen
  • Marius Nouws
  • Corry Broeren

Zaterdag

Rico 1: Heren Dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse afdeling 29

  • Hans Roks ©
  • Din Jaspers
  • Bert-Jan Vermunt
  • Ruud Schoonen
  • Ad Rijsdijk
  • Corne van Rijckevorsel

Rico 2: Heren Dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse afdeling 26 

  • Pim van Ginneken ©
  • Marcel Reij
  • John Linders
  • Jos Evers
  • John van Endhoven
  • Frank Claassens

Rico 1: Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB) klasse 1 afdeling 7

  • Theun Lauwen ©
  • Jack Wagtmans
  • Ivo Tummers
  • Jeroen Valentijn
  • Joost Wagtmans

Rico 2: Heren 35+ Zaterdag (CB+D+Li+OB+R+WB) 3e klasse afdeling 14

  • Danny van Elteren ©
  • Corné Verstraaten
  • Robert Bal
  • Bart Nouws
  • Anton de Bont
  • Michel van der Kloot

Rico 1: Heren 17+ Zaterdag 4e klasse afdeling 47

  • Glenn Vianen ©
  • Anthony van Hoeckel
  • Nick Brouwer
  • Ricky van de Veeken
  • Stan van Ginneken
  • Jael Buurstede
  • Joey Evers
  • Willem Lambregts

Rico 1: Dames 17+ Zaterdag (CB+Li+OB+R+WB) 2e klasse afdeling 4

  • Anouk Linders ©
  • Esmee Linders
  • Nicole Lauwen
  • Nicole Mateijsen
  • Saskia Kemps
  • Laura Reij
  • Amy Monden

Rico 1: Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag 3e klasse afdeling 33

  • Marieta Venhorst ©
  • Annemieke Venhorst
  • Corien Rokx
  • Francien Kools
  • Chrétien Rokx
  • Niels Ros
  • Ruud Verpaalen

ZONDAG

Rico 1: Heren Zondag 3e klasse afdeling 10

  • Richard Konings ©
  • Koen Lauwen
  • Erwin Vroljk
  • Bart van Nassau
  • Ruud Jacobs

Rico 1: Dames Zondag 5e klasse afdeling 28

  • Elisa Oomen ©
  • Chrissy Dirven
  • Joijce van Ooijen
  • Amber de Jong
  • Melissa Arnouts
  • Lindsey de Klerk
  • Shirley Sprenkels
  • Carola van Beek

Rico 1: Gemengd Dubbel Zondag 2e klasse afdeling 12

  • John Linders ©
  • Corné Arnouts
  • Marina Arnouts
  • Norbert Martens
  • Diana Martens
  • Miranca Evers
  • Jos Evers
  • Jolanda Linders
  • Corrie Broeren
  • Claudia Broeren

Rico 1: Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag 2e klasse afdeling 33

  • Thom Lazeroms ©
  • Thijs lazeroms
  • Annelotte Maurer
  • Esmee Gommeren

Rico 1: Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag 2e klasse afdeling 32

  • Luuk van de luijtgaarden©
  • Nick van de Luijtgaarden
  • Quinten van Gastel
  • Dani Heijnen
  • Jim van Vlimmeren  

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 6 30770288

T.V. Rico secretariaat

Vijverstraat 37a
4711GM SINT WILLEBRORD