Najaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB najaarscompetitie 2020.

 

Dinsdag:

Rico 1: 2de klasse dames dubbel

  • Miranca Evers ©
  • Anja Buurstede
  • Marina Arnouts
  • Dina Vermunt
  • Jamaica Vermunt

Rico 2: 2de klasse dames dubbel

  • Annie Gommers-Kuijstermans ©
  • Dimph Monden
  • Jeanne Nooren
  • Anny Voet
  • Jolanda Mateijsen-Heeren
  • Nel van de Maagdenberg

Donderdag:

Rico 1: 4de klasse dames dubbel 17+

  • Anja Buurstede  ©
  • Sylvia Verlaar
  • Silvia Roozen
  • Diana van Gastel
  • Danielle Ros
  • Nelleke Lazeroms

Rico 2: 4de klasse dames dubbel 17+

  • Anja Heeren ©
  • Mirjan van Oorschot
  • Miranda van de Broek
  • Claudia Broeren
  • Jolanda Linders
  • Regine Halters

Rico 3: 5de klasse dames dubbel 17+

  • Diana Valentijn ©
  • Diana Martens
  • Ien Pas
  • Patricia Verstraaten
  • Angelique Wagtmans-Broos

Rico 4: 5de klasse dames dubbel 17+

  • Bianca de Jong ©
  • Annalies Oomen
  • Ellie Rey
  • Sonja Feskens
  • Angela de Bruyn

Vrijdag:

Rico 1: 2de klasse gemengd dubbel 50+

  • Jac Hoppenbrouwers ©
  • Anja van de Kar
  • Carla de Regt-Hoendervangers
  • Nel van den Maagdenberg
  • Jolanda Mateijsen
  • Leo van den Broek
  • Kees Gommers
  • Cees Lauwen

Rico 1: 3de klasse heren dubbel 17+

  • Justin Buurstede ©
  • Jacky Kemps
  • Ruud van de Lindeloof
  • Marco Kemps

Rico 2: 3de klasse heren dubbel 17+

  • Teun van Beek ©
  • Dennis Vissenberg
  • Jeffrey Vermunt
  • Reggy Halters
  • Mark Nouws

Rico 1: 1ste klasse Heren dubbel 35+

  • Jack Buurstede ©
  • Jeroen Smal
  • Ad van Oorschot
  • Martin Maurer
  • Cor Leijs
  • Henk Hermans
  • Corne Suijkerbuijk
  • Willy Gommeren

Rico 2: 3de klasse Heren dubbel 35+

  • Norbert Mateijsen ©
  • Corrie Broeren
  • Cretien Rokx
  • Marius Nouws
  • John Oomen
  • Arjan de Jong

Rico 3: 3de klasse Heren dubbel 35+

  • Rob Monden ©
  • Mark Monden
  • Mart van Ginneken
  • Hans Koenen
  • Robert Ros

Rico 1: 4de klassegemengd dubbel 17+

  • Leon Evers ©
  • Martin Luijkx
  • Roos Mekes
  • Ellis Boey
  • Thijs Frederiks

Zaterdag:

Rico 1: 3de klasse heren dubbel 17+

  • Pim van Ginneken ©
  • Jos Evers
  • John Linders
  • John van Endhoven
  • Marcel Reij

Rico 2: 3de klasse heren dubbel 17+

  • Hans Roks ©
  • Ad Rijsdijk
  • Ruud Schoonen
  • Bertjan Vermunt
  • Corne van Rijckevorsel
  • Din Jaspers

Rico 1: 2de klasse gemengd dubbel 17+

  • Marieta Venhorst ©
  • Francien Verpaalen-Kools
  • Corien Rokx
  • Annemieke Venhorst
  • Cretien Rokx
  • Niels Ros
  • Arnold Ros

Rico 1: 4de klasse dames 17+

  • Carola van Beek ©
  • Melissa Arnouts
  • Shirley Sprenkels
  • Maxime Snepvangers
  • Nicole de Jong-Snijders
  • Marielle Blom
  • Nicole van Steen

Rico 1: 4de klasse dames 17+

  • Rian Evers ©
  • Jeanine Tummers
  • Ria Rijsdijk
  • Alexandra de  Groot
  • Anja van de Kar
  • Ellis van Haperen

Rico 1: 4de klasse heren 17+

  • Glenn Vianen ©
  • Anthony van Hoeckel
  • Nick Brouwer
  • Ricky van der Veeken
  • Stan van Ginneken
  • Jael Buurstede
  • Joey Evers

Rico 1: 3de klasse heren 35+

  • Danny van Elteren ©
  • Robert Bal
  • Corne Evers
  • Anton de Bont
  • Bart Nouws

Zondag:

Rico 1: 2de klasse jongens 13 t/m 17

  • Jorg Bal ©
  • Luuk v.d.Luijtgaarden
  • Nick v.d. Luijtgaarden
  • Jori Konings
  • Stijn Houtepen

Rico 1: 4de klasse dames

  • Elisa Oomen ©
  • Joyce van Ooijen
  • Laura Rey
  • Amber de Jong

Rico 1: 3de klasse gemengd dubbel

  • Miranca Evers ©
  • Jos Evers
  • Norbert Martens
  • Diana Martens
  • Anja Buurstede
  • Cor Leys
  • Patricia Verstraaten
  • Corne Verstraaten
  • Marina Arnouts
  • Corne Arnouts

Rico 2:3de klasse gemengd dubbel

  • John Oomen ©
  • Annalies Oomen
  • Arjan de Jong
  • Bianca de Jong
  • Marcel Reij
  • Elly Reij
  • Anton de Bont
  • Claudia de Bont

Tenniskids:

Richard Konings ©

Rood 2:

  • Ruben de Bruijn
  • Mika Heeren
  • Ise Monden
  • Milano Wesselborg
  • Lars Verpaalen

Oranje 2:

  • Tess Broeren
  • Giovanni Rovers
  • Jens van der Heijden

Vragen?

logo

E-mail

info@tvrico.nl

Telefoon

+31 165 726 800

T.V. Rico secretariaat

Irenestraat 35
4711 CA SINT WILLEBRORD