Najaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB tennnis najaarscompetitie.

 

Dinsdag:

Rico 1:  3e klasse 

  • Miranca Evers Captain
  •  Anja Peemen 
  • Marina Arnouts
  • Dina Vermunt
  • Jamaica Vermunt

Rico 2:  3e klasse 

  • Annie Gommers-Kuijstermans: Captain
  • Dimph Monden
  • Jeanne Nooren
  • Anny Voet
  • Jolanda Mateijsen-Heeren

Donderdag:

Rico 1: 4e klasse 

  • Anja Buurstede: Captain
  • Sylvia Verlaar
  • Diana van Gastel
  • Danielle Ros
  • Nelleke Lazeroms
  •  Claudia de Bont 

Rico 2:  4e klasse 

  • Anja Heeren: Captain
  • Mirjan van Oorschot
  • Miranda van de Broek
  • Claudia Broeren
  • Jolanda Linders
  • Regine Halters

Rico 3:  5e klasse 

  • Diana Valentijn: Captain
  • Diana Martens
  • Ien Pas
  • Patricia Verstraaten
  • Angelique Wagtmans-Broos

Rico 4: 5e klasse 

  • Bianca de Jong: Captain
  • Annalies Oomen
  • Ellie Reij
  • Angela de Bruyn

Vrijdag middag:

Rico 1:  2e klasse

  • Nel van den Maagdenberg: Captain
  • Anja van de Kar
  • Carla de Regt-Hoendervangers
  • Jolanda Mateijsen
  • Leo van den Broek
  • Cees Lauwen
  • Jac Hoppenbrouwers

Rico 1: 3e klasse

  • Peter de Koning: Captain 
  • Jac Voet
  • John Schrauwen
  • Ad Meys
  • Kees van den Broek
  • Ronald Halters
  • Tony Schrauwen

Vrijdag avond:

Rico 1: 1e klasse 

  • Justin Buurstede: Captain 
  • Jacky Kemps
  • Ruud van de Lindeloof
  • Mike van Dorst 

Rico 2: 2e klasse  

  • Rob Monden: Captain 
  • Mart van Ginneken 
  •  Robert Ros 
  •  Hans Koenen 
  •  Mark Monden 
  •  Koen Lauwen 

Rico 3: 3e klasse

  • Teun van Beek: Captain 
  • Dennis Vissenberg
  • Jeffrey Vermunt
  • Reggy Halters
  • Marc Boreux 

Rico 1: 3e klasse

  • Norbert Mateijsen: Captain 
  • Corrie Broeren
  • Cretien Rokx
  • Marius Nouws
  • John Oomen
  • Arjan de Jong

Rico 1: 4e klasse

  •  Eva Vos: Captain 
  •  Nanon Dekkers 
  •  Nathaly Diequez-van Steen 
  •  Luna Sophie Claassens 
  •  Sophie Taks 
  •  Anne Oostvogels 

Rico 1:  3e klasse

  •  Kees Gommers: Captain 
  •  Jos Gommers 
  •  Anny Gommers-Kuystermans 
  •  Hanny v.d. Sande 
  •  Ine Struys 

Zaterdag:

Rico 1: 3e klasse 50+

  • Pim van Ginneken: Captain 
  • Jos Evers
  • John Linders
  • John van Endhoven
  • Marcel Reij
  • Norbert Martens 

Rico 1: 3de klasse 

  • Hans Roks: Captain 
  • Ad Rijsdijk
  • Ruud Schoonen
  • Bertjan Vermunt
  • Corne van Rijckevorsel
  • Din Jaspers

Rico 1: 4de klasse 4HE-2HD

  • Glenn Vianen: Captain 
  • Anthony van Hoeckel
  • Nick Brouwer
  • Ricky van der Veeken
  • Stan van Ginneken
  • Jael Buurstede
  • Joey Evers

Rico 1: 3de klasse heren 2HE-3HD

  • Danny van Elteren: Captain 
  • Robert Bal
  • Corne Evers
  • Anton de Bont
  • Bart Nouws
  • Corne Verstraaten 

Rico 1:  1e klasse 

  •  Anouk Linders: Captain 
  •  Esmee Linders 
  •  Nicole Monden 
  •  Amy Monden 
  •  Inge Peeters 

Rico 2:  3e klasse 

  • Rian Evers: Captain 
  • Jeanine Tummers
  • Ria Rijsdijk
  • Alexandra de  Groot
  • Anja van de Kar
  • Ellis van Haperen

Rico 1: 2de klasse

  • Marieta Venhorst: Captain 
  • Francien Verpaalen-Kools
  • Corien Rokx
  • Annemieke Venhorst
  • Cretien Rokx
  • Niels Ros
  • Arnold Ros

Rico 1: 4de klasse dames 17+

  • Carola van Beek: Captain 
  • Melissa Arnouts
  • Shirley Sprenkels
  • Maxime Snepvangers
  • Nicole de Jong-Snijders
  • Marielle Blom
  • Nicole van Steen
  • Lindsey Adan-de Klerk 

Zondag:

Rico 1: 3de klasse gemengd dubbel

  • Miranca Evers: Captain 
  • Jos Evers
  • Norbert Martens
  • Diana Martens
  • Patricia Verstraaten
  • Corne Verstraaten
  • Marina Arnouts
  • Corne Arnouts

Rico 2: 3de klasse gemengd dubbel

  • John Oomen: Captain 
  • Annalies Oomen
  • Arjan de Jong
  • Bianca de Jong
  • Marcel Reij
  • Elly Reij
  • Anton de Bont
  • Claudia de Bont

Rico 1: 2de klasse jongens 13 t/m 17

  • Jorg Bal: Captain 
  • Jori Konings
  • Stijn Houtepen
  • Evi Pinxteren 
  • Dirkje Mosies 

Tenniskids:

Richard Konings ©

 Rood 1

  • Rens van Aanraad
  • Luna Mertens
  • Simon Wagtmans
  • Luca Jaspers
  • Toby de Jong

Rood 2:

  •  Mads Monden
  • Elisa Monden
  • Luca Nagtzaam
  • Jess-Lynne Krebaum 

 Oranje 1

  • Jens van de Heijden
  • Ise Monden
  • Tess Broeren
  • Gwen Ossenblok
  • Miljan Helsdingen
  • Rens de Jong 

Oranje 2:

  •  Lisa Hendrikx
  • Liz de Bruijn
  • Mika Heeren
  • Kimberley Rokx
  • Jara Hendrikx
  • Isabeau Diequez Vergunst 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 165 726 800

T.V. Rico secretariaat

Irenestraat 35
4711 CA SINT WILLEBRORD