Najaarscompetitie

Teams en resultaten.

 

Vereniging competitie leiders:

Robert Bal

Claudia Broeren

Anja Heeren

Nel van de Maagdenberg

 

Email: [email protected]

Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB najaarscompetitie 2019.

Klik op de betreffende speelklasse voor het programma, uitslagen en standen.

Donderdag:

Rico 1: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) 3e klasse - Afdeling 12

  • Anja Peemen-Buurstede ©
  • Sylvia Verlaar
  • Diana van Gastel
  • Claudia de Bont
  • Sylvia Roozen
  • Danielle Ros

Rico 2: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) 3e klasse - Afdeling 15

  • Anja Heeren ©
  • Regine Halters 
  • Claudia Broeren
  • Jolanda Linders 
  • Miranda van de Broek
  • Mirjan van Oorschot

Rico 3: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) 3e klasse - Afdeling 8

  • Diana Valentijn © 
  • Angelique Wagtmans 
  • Ien Pas
  • Patricia Verstraaten
  • Diana Martens

Rico 4: Dames dubbel 17+ Donderdag Avond (Zuid) 3e klasse - Afdeling 10

  • Bianca de Jong © 
  • Conny Konings
  • Annelies Oomen 
  • Elly Reij 
  • Sonja Feskens 
  • Colinda Smits

 

Vrijdag:

Rico 1: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 19

  • Leon Evers  ©
  • Roos Mekes
  • Kim Jaspers
  • Joyce Jaspers 
  • Yannick van Dijken
  • Martin Luijks 
  • Sakia Kemps

Rico 1: Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 11

  • Ronald Halters ©
  • Rob van de Broek 
  • Martin Mauer
  • Jeroen Smal
  • Jack Buurstede

Rico 2: Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 37

  • Arjan de Jong ©
  • Cretien Rokx 
  • Norbert Mateijsen
  • Marius Nouws
  • Corry Broeren
  • John Oomen

Rico 1: Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 65

  • Carola van Beek ©
  • Lindsey de Klerk
  • Melissa Arnouts
  • Anne Goossens
  • Maartje Goossens
  • Maxime Snepvangers
  • Shirley Sprenkels

Rico 1: Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 75

  • Dina Vermunt ©
  • Anja Peemen-Buurstede
  • Miranca Evers
  • Nelleke Lazeroms
  • Marina Arnouts
  • Claudia van Dijk

 

Zaterdag:

Rico 1: Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag 3e klasse - Afdeling 14

  • Anthony van Hoeckel ©
  • Glenn Vianen
  • Nick Brouwer
  • Ricky van de Veeken
  • Stan van Ginneken

Rico 2: Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag 3e klasse - Afdeling 15

  • Pim van Ginneken ©
  • Marcel Reij
  • John Linders
  • Jos Evers
  • John van Endhoven
  • Frank Claassens

Rico 3: Heren 17+ (2xE 3xD) Zaterdag 3e klasse - Afdeling 15

  • Danny van Elteren ©
  • Corné Verstraaten
  • Robert Bal
  • Bart Nouws
  • Anton de Bont

Rico 1: Dames dubbel 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 9

  • Rian Evers ©
  • Jeanine Tummers
  • Ria rijsdijk
  • Alex de Groot
  • Ellis van Haperen

Rico 1: Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 14

  • Anouk Linders ©
  • Joey Evers
  • Jael Buurstede
  • Saskia Kemps
  • Sandra Konings
  • Ricky van de Veeken

Rico 2: Gemengd dubbel 17+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 32

  • Marieta Venhorst ©
  • Annemieke Venhorst
  • Corien Rokx
  • Francien Verpaalen- Kools
  • Cretien Rokx
  • Niels Ros
  • Ruud Verpaalen

 

Zondag:

Rico 1: Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag 3e klasse - Afdeling 33

  • Luuk van de Luijtgaarden
  • Nick van de Luijtgaarden
  • Jim van Vlimmeren
  • Quinten van Gastel
  • Dani Heijnen

Rico 1: Dames Zondag 4e klasse - Afdeling 12

  • Elisa Oomen ©
  • Joyce van Ooijen
  • Chrissy Dirven
  • Amber de Jong

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

06-30770288

T.V. Rico secretariaat

Vijverstraat 37/a
4711GM SINT WILLEBRORD