Teams en resultaten.
Vereniging competitie leiders:
Robert Bal
Nel van de Maagdenberg
Email: [email protected]
Hieronder staan, per speeldag, onze teams die meedoen met de KNLTB tennnis najaarscompetitie.
Dinsdag morgen:
Rico 1 2e klasse – Afdeling 6
- Miranca Evers (Captain)
- Anja Buurstede
- Marina Arnouts
- Dina Vermunt
- Jamaica Vermunt
Donderdag:
Rico 1 4e klasse – Afdeling 1
- Anja Heeren (Captain)
- Miranda vd Broek
- Claudia Broeren
- Jolanda Linders
- Mirjan van Oorschot
Rico 2 5e klasse – Afdeling 13
- Anja Buurstede (Captain)
- Sylvia Verlaar
- Diana van Gastel
- Nelleke Lazeroms
- Danielle Ros
- Silvia Roozen
Rico 3 5e klasse – Afdeling 19
- Laura Reij (Captain)
- Annalies Oomen
- Angela de Bruyn
- Elly Rey
- Bianca de Jong
Rico 4 5e klasse – Afdeling 9
- Patricia Verstraaten (Captain)
- Angelique Wagtmans
- Ien Pas
- Diana Martens
Rico 5 5e klasse – Afdeling 17
- Eva Vos (Captain)
- Jenna Claassens
- Luna Claassens
- Annelotte Maurer
Vrijdag middag:
Rico 1 2e klasse – Afdeling 2
- Peter de Koning (Captain)
- Jac Voet
- John Schrauwen
- Corne vd Broek
- Ad Meys
- Kees vd Broek
- Jac de Jong
- Ronald Halters
Rico 1 2e klasse – Afdeling 4
- Nel vd Maagdenberg (Captain)
- Anja vd Kar
- Carla de Regt
- Jolanda Mateijsen
- Jac Hoppenbrouwers
- Leo vd Broek
- Jos Evers
- Kees Gommers
Vrijdag avond:
Rico 1 4e klasse – Afdeling 6
- Norbert Mateijsen (Captain)
- Marius Nouws
- Arjan de Jong
- Cretien Rokx
- John Oomen
- Ad van Oorschot
Rico 2 4e klasse – Afdeling 9
- John Linders (Captain)
- John van Endhoven
- Marcel Reij
- Patrick Taks
- Jurjen van Ameyde
Zaterdag:
Rico 2 4e klasse – Afdeling 52
- Carola van Beek (Captain)
- Lindsey Adan
- Melissa Arnouts
- Maxime Snepvangers
- Nicole Snijders
- Shirly Sprenkels
- Silvy Boreux
- Emy Stoffelen
Rico 1 3e klasse – Afdeling 1
- Danny van Elteren (Captain)
- Anton de Bont
- Robert Bal
- Jack Buurstede
- Leon Evers
Rico 1 4e klasse – Afdeling 19
- Glenn Vianen (Captain)
- Anthony van Hoeckel
- Stan van Ginneken
- Ricky vd Veeken
- Nick Brouwer
- Joey Evers
- Teun van Beek
- Bjorn Valentijn
- Jael Buurstede
Rico 1 3e klasse – Afdeling 30
- Rian Evers (Captain)
- Jeannine Tummers
- Ria Rijsdijk
- Anja vd Kar
- Ellis van Haperen
- Angela de Bruijn
Rico 1 3e klasse – Afdeling 31
- Marieta Venhorst (Captain)
- Francien Verpaalen
- Corien Rokx
- Annemieke Venhorst
- Arnold Ros
- Niels Ros
- Cretien Rokx
Zondag:
Rico 1 6e klasse – Afdeling 29
- Jorg Bal (Captain)
- Stijn Houtepen
- Jori Konings
- Danny van Elteren
- Robert Bal
Rico 1 3e klasse – Afdeling 6
- John Oomen (Captain)
- Arjan de Jong
- Bianca de Jong
- Marcel Rey
- Elly Rey
- Annalies Oomen
- Claudia de Bont
- Anton de Bont
Rico 1 Groen 2 – Afdeling 139
- Gwen Ossenblok (Captain)
- Tess Broeren
- Estelle de Bruijn
- Kimberley Rokx
- Lars Verpaalen
Rico 2 Groen 2 – Afdeling 135
- Mika Heeren (Captain)
- Lisa Hendrikx
- Yara Hendrikx
- Luna Mertens
Rico 1 Rood 2
- Lex Marijnissen
- Femke van Peer
- Raff de Jong
- Bodhi Ros
Rico 1 Oranje 1
- Jess-Lynne Krebaum
- Vico Kruis
- Puck Nouws
- Simon Wagtmans
- Lily de Bruijn
- Nina Verpaalen
- Benthe Klippel
- Liz de Bruijn
Rico 1 Oranje 2
- Yulian van Vugt
- Max Oonincx
- Luca Nagtzaam
- Elisa Monde
- Romee van Leeuwen
- Ivana Bouleij
- Lorenzo de Peijper
- Gylino Zweere